Youtube videolarına reklam düzenlemesi geldi

  Kategori: Teknoloji Dünyası / Manşet Yayınlanma Tarihi: 3-05-2017, 17:07 Şikayet?

  Okunma :2 471

  Youtube videolarına reklam düzenlemesi geldi
  YouTube İş Ortağı Programı'nı (YPP) Değiştirdi
  Milyonlarca video oluşturucu  için, YouTube'da video yapmak, yalnızca bir video oluşturma değildir, bir gelir kaynağıdır. 2007'de YouTube İş Ortağı Programı'nı (YPP) kurduk. Bugün, daha fazla içerik oluşturucusu YouTube'da her zamankinden daha fazla yaşıyor. 
  Bununla birlikte, bu büyümeyle, büyük orijinal içeriğin gelir elde etmeye çalışanlar tarafından yeniden yüklendiği istismar vakaları görmeye başladık. İçerik oluşturucunun gelirini korumaya yardımcı olması için kısa bir süre önce herkesin kimliğine bürünülen bir kanalı bildirmesini kolaylaştırdık. Bugüne kadar bu değişiklik, politikalarımızı ihlal eden yüz binlerce kanalın sonlandırılmasına yardımcı oldu. 
  Şimdi, YouTube İş Ortağı Programına katılmak için gereken eşikleri güncelleyerek içerik oluşturucularını korumak için bir adım daha atıyoruz. Bugün başlayarak, kanal 10k ömür boyu görüşlere ulaşana kadar YPP videolarında artık reklam yayınlamayacağız. Bu yeni eşik bize bir kanalın geçerliliğini belirlemek için yeterli bilgi verir. Ayrıca, bir kanalın topluluk yönergelerimizi ve reklamveren politikalarımıza uyup uymadığını onaylamamızı sağlar
  Eşiği 10 bin görüntüleme tutarak, aynı zamanda istekli olan içerik oluşturucularımız üzerinde minimum etkinin olmasını sağlıyoruz. Ve tabii ki, bugüne kadar 10 milyondan az görüş alan kanallarda kazanılan gelirden hiçbiri etkilenmeyecek. 
  Birkaç hafta içinde, YouTube İş Ortağı Programı'na katılmak üzere başvuran yeni içerik oluşturucular için de bir inceleme süreci ekleyeceğiz. Bir içerik oluşturucusu, kanallarında ömür boyu 10 bin görüntüleme izledikten sonra, etkinliklerini politikalarımıza göre inceleyeceğiz. 
  Her şey iyi görünüyorsa, bu kanalı YPP'ye getirip içeriğine karşı reklam sunmaya başlayacağız. Bu yeni eşikler birlikte, yalnızca kurallara göre oynayan içerik oluşturuculara gelir elde edilmesini sağlar. 
  Kanalınızı yeni oluşturmaya yeni başlayan yeni bir youtuber iseniz, YouTube İçerik Oluşturucu Akademisi mükemmel orijinal içerik oluşturma ve 10.000 görüntüleme ve ötesine ulaşmanıza yardımcı olmak için kitlenizi artıracak ipuçları sunar. 
  YPP'ye başvurduktan sonra, Uygulama Durumu'nu Para Kazanınanın altında, İçerik Stüdyosu'ndaki Kanal sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Her boyuttaki içerik oluşturucunun YouTube'da fırsat bulmasını istiyoruz ve bu yeni uygulama sürecinin, içerik oluşturucu gelirinin büyümeye devam etmesini sağlamaya yardımcı olacağına ve doğru ellerde sonuçlanacağına inanıyoruz.
  Google+'da paylaş!

  Tüketiciyi aldatmanın cezaları yükseldi

  Tüketiciyi aldatmanın cezaları yükseldi. 2017 yılında Tüketici Kanunu’na aykırı hareket edenlere uygulanacak idari para ceza tutarları belli oldu.  ...

  Kutup ayısı bağlı köpeği patileri ile seviyor

   Kutup ayısı  bağlı köpeği patileri ile seviyor...

  Apple tasarım kitabı 299$ dan satışa çıkıyor

   Apple tasarım kitabı 299$ dan satışa çıkıyor...

  LG V20 bükme ve yanmaya ne kadar dayanıklı izleyelim

   LG V20 bükme ve yanmaya ne kadar dayanıklı izleyelim YouTube kullanıcısı JerryRigEverything, LG’nin satışa sunmadan önce 60 bin testten geçirdiği LG V20’ye ait  dayanıklılık testi yayınladı. LG V20’ye çizik, bükme...

  Google'ın Pixel modeli 4K video çekiminde eşsiz bir keyf veriyor

   Google'ın Pixel modeli 4K video çekiminde eşsiz bir keyf veriyor...

  256 GB iPhone 7 daha hızlı çıktı!

   256 GB iPhone 7 daha hızlı çıktı!...

  YouTube Go Tanıtımı Yapıldı

   YouTube Go  Tanıtımı Yapıldı.Google, kullanıcılarının videolara erişimini kolaylaştıran yeni uygulaması YouTube Go’yu tanıttı...

  Bilgisayar Öğreniyorum.Kim Korkar Bilgisayardan

   Bilgisayar Öğreniyorum.Kim Korkar Bilgisayardan...

  Apple dan Müjde var Kabus Son mu Buluyor.1970 Kabusuna Çözüm Mü Var?

  Apple dan Müjde var Kabus Son mu Buluyor.1970 Kabusuna Çözüm Mü Var?...

  OnePlus X ne kadar eğilebilir?

  OnePlus’ın yeni akıllı telefonu OnePlus X’e de dayanıklılık testleri yapıldı....

  ×

  Bilgilendirme

  Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.


BİLİYOR MUSUNUZ

Gökyüzünün mavi görünmesinin nedeni atmosfer olduğunu,atmosferdeki tozların ve su damlacıklarının mavi rengi daha çok yansıttıkları için gökyüzünün bu renkte olduğunu,Uzayda ise Güneş ışığını renklerine ayırıp bunlardan birini yansıtacak her hangi bir madde olmadığı için Uzayın siyah renkte olduğunu,eğer Ay’da yaşasaydık gökyüzüne baktığımızda gökyüzünü siyah göreceğimizi,
-->

Sitemizde Yayınlanan İçerikle ilgili Telif Hakkı İhlali Olduğunu Düşünürseniz. Hak Sahibinin Talebi Doğrultusunda Konu Yayından Kaldırılacaktır.
Etiket Bulutu


«    Eylül 2021    »
PtSaÇaPrCuCtPz
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır.Yasev Life, yasevlife@yandex.com