Prostat Kanserini Önleyen besin Nar ve Nar Suyu

  Kategori: erkek / Erkeksaglik Yayınlanma Tarihi: 12-11-2016, 10:19 Hata?
  • Beğen
  • 0

  California Üniversitesi’nin yeni bir araştırmasına göre, nar suyu nar parçalarından aldığı güç ile prostat kanseri hücrelerini durdurmaktadır. Nar belli başlı prostat giderici doğal çarelerden biridir. California Üniversitesi’nin yeni bir araştırmasına göre, nar suyu nar parçalarından aldığı güç ile prostat kanseri hücrelerini durdurmaktadır. Nar belli başlı prostat giderici doğal çarelerden biridir. Bu çığır açan yeni araştırma ile, prostat kanserini önlemek için yeni ilaç tedavileri geliştirilecektir. Hücre biyolojisi çalışmalarında, testosteronların prostat kanseri hücrelerine maruz kalması ve erkeklik hormonunun gösterdiği direnç, laboratuvar çalışmalarında nar suyunun gücü ile değişkenlik göstermiştir.

   

  Bilim adamları bu hücrelere nar suyu enjekte etmiş ve adezyon artışlarını gözlemlemiştir. Yani daha az hücre koparak yayılma olasılığı en aza indirilmiştir. Bu hastalıkla mücadele eden moleküler etkiye sahip nar suyunda Martins-Green ekibinin araştırmasına göre, 4 aktif madde tespit edilmiştir:
  Fenilpropanoidler, hydrobenzoic asitleri, flavonlar ve konjuge yağ asitleri.

  Prostat kanseri hücrelerinin hareketini kapsayan genler ve proteinler, aslında diğer kanser türlerinin oluşumlarıyla aynıdır. Kemik iliğinde üretilen önemli bir protein, kanser hücrelerinin kemikte dolaşımına yol açabilir. Nar suyu belirgin bir şekilde, bu proteinin işlevini engeller, böylece prostat kanseri hücrelerinin kemiğe erişimini engeller. Prostat kanserinin kesin bir tedavisi halen yoktur. Cerrahi müdahale, radyoterapi ve/veya testosteron supresyonu ile tedavi edilir.

  http://www.prosaglik.com

  Google+'da paylaş!

  İktidar Hormonu Testosteron ve Etkileri

   İktidar Hormonu Testosteron  ve Etkileri...

  Kaliteli Sperm İçin Ceviz Tüketin

  Ceviz Sperm Kalitesini Arttırıyor...

  Prostat Büyümesinde Ne Yapmalı

  Prostat Büyümesinde Tedavi Seçenekleri...

  Erkeklerde idar Kaçırma Sebepleri

  Erkeklerde idar Kaçırma Sebepleri...

  Erkek kısırlığı hafife almayın

  Kısırlık, Dünya Sağlık Örgütü’nün dünya nüfusunu tehdit eden hastalıklar sıralamasında kanser ve kalp-damar hastalıklarından sonra üçüncü sırada yer alıyor....

  ×

  Bilgilendirme

  Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
-->

Sitemizde Yayınlanan İçerikle ilgili Telif Hakkı İhlali Olduğunu Düşünürseniz. Hak Sahibinin Talebi Doğrultusunda Konu Yayından Kaldırılacaktır.
Etiket Bulutu


«    Eylül 2021    »
PtSaÇaPrCuCtPz
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır.Yasev Life, yasevlife@yandex.com